Steun de opleiding van seminaristen die Jezus willen navolgen.
bid het gebed van het jubeljaar 2025
en steek een kaars aan.
Zo kan Kerk in Nood haar werk van pastorale dienstbaarheid verderzetten.
worden permanent tentoongesteld
bij Kerk in Nood.
Gratis te bezoeken!
Projecten

Brazilië: hulp voor de opleiding van seminaristen in het bisdom Rio Branco
In het bisdom Rio Branco in Brazilië is er een ernstig tekort aan priesters. Daardoor waren in het verleden veel families afgedwaald van het katholieke geloof. Door Gods genade zijn er vandaag 14 jonge mannen uit het bisdom Rio Branco die momenteel studeren om de Heer te dienen in het priesterschap. We zijn verheugd hun vorming te ondersteunen. Steunt u ook de seminaristen?

Zambia: hulp voor de opleiding van 12 seminaristen van de paters Spiritijnen
De congregatie van de paters Spiritijnen in Zambia is gezegend met een aantal lokale roepingen en heeft al 16 jonge Zambiaanse mannen tot priester gewijd, terwijl er momenteel 12 in opleiding zijn. Vorig jaar heeft u hun opleiding met in totaal 7.200 euro ondersteund – een steun waarvoor ze zeer dankbaar zijn!

India: hulp voor de opleiding van 22 seminaristen in het bisdom Bongaigaon
Het bisdom Bongaigaon in het noordoosten van India is nog relatief jong. 22 jonge mannen uit het bisdom volgen momenteel een priesteropleiding. Maar zij komen zelf uit arme, inheemse gezinnen die hun zonen financieel niet kunnen onderhouden tijdens hun studie. We hebben al 8.800 euro toegezegd zodat deze 22 jonge mannen hun opleiding kunnen voortzetten. Helpt u ons mee?